Громадянка росії Матуа Мілана Рєвазовна є власницею є власницею ТОВ «Матуа» (код: 34455877). 

Фірма створена в 2006 році, зареєстрована Марганці Дніпропетровської області та має статутний капітал 37.500 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Матуа» – діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, Мілана Матуа, яка прописана у російському Санкт-Петербурзі, володіє фірмою з 2006 року. 

У 2006 року фірма купила комплекс нежитлових будівель площею 4,5 тисяч квадратних метрів – оздоровчо-піонерський табір «Мрія» у Томаківському районі (в районі Новокиївської сільради). 

10 лютого 2016 року ТОВ «Матуа» звернулося до Дніпропетровської обласної державної адміністрації на оренду земельної ділянки під її табором терміном на 25 років.

Проте, Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області внесло інформацію до державної статистичної звітності про перебування земельної ділянки у користуванні ДП «Марганецьке лісове господарство» та про її віднесення до земель лісогосподарського призначення.

Це завадило ТОВ «Матуа» взяти земельну ділянку під її оздоровчо-піонерським табором «Мрія» в оренду.

Згодом фірма позвалася до суду з вимогою визнати протиправними дії Держгеокадастру щодо віднесення земельної ділянки під табором до земель лісогосподарського призначення та перебування у користуванні ДП «Марганецьке лісове господарство». Також вимагало, щоб Держгеокадастр виключив ділянку з державної статистичної звітності. 

Проте, справу програли. 

Слід також додати, що Марганець, де зареєстрована фірма росіянки, досі обстрілюють російські окупантські війська (на фото анонса результати обстрілів) зі сторони Запорізької АЕС – через річку Дніпро. 

Нагадаємо, партнерка ексдепутата Дніпропетровської облради, яка прописана у Москві, є співвласницею агрофірми.

Громадянка України Рибалкіна Людмила Данилівна, яка прописана у Москві, є співвласницею ТОВ «Фінагроком» (ЄДРПОУ: 44224328). Друга бенефіціарна власниця підприємства – дніпрянка Демішева Анна Євгеніївна. 

Людмила Рибалкіна є партнеркою Сергія Кисіля – вони співзасновники ТОВ «Заготзерно-Високопілля». При цьому, в даних у держреєстрі про це підприємство зазначено, що Рибалкіна прописана у м. Марганець Дніпропетровської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні планують спростити механізм націоналізації російських активів
Держбюро розслідувань сформували списки компаній в Україні, які пов’язані з росією