До 11 вересня слідчі поліції разом з експертами мали провести огляд будівель низки ясел-садків у Дніпрі із можливістю розкриття конструкцій і відбору зразків в рамках кримінального провадження про привласнення коштів. Про отримання дозволів на огляд будівель із відбором зразків йдеться у відповідних ухвалах суду (щодо ясел-садків № 302, № 196, № 339). Про те, чи проводили слідчі огляд поки не відомо. 

Ще до отримання дозволу суду на огляд будівель слідчі встановили, що невідома службова особа, зловживаючи своїм становищем, привласнила майно на усуненні аварій в яслах-садках м. Дніпро: № 339, № 196, № 302 та № 314. 

Для виконання ремонту в перших трьох садках Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради залучив ТОВ «Центріно Груп» (код: 43281191), а на останньому об’єкті працював приватний підприємець. 

Як зазначають слідчі, на об’єктах вони не виявили ознак проведення ремонтних робіт, згідно тендерної документації.

«Вищевикладені обставини дають підстави вважати, що за вищевказаними об’єктами здійснено невстановленою особою привласнення, розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем», – зазначає слідство.

Саме тому слідство зверталося до суду для отримання дозволу на відбір зразків будівель для визначення того, чи дійсно проходили ремонти. 

ТОВ «Центріно Груп» зареєстроване в Кіровоградській області. Раніше фірма була зареєстрована у Дніпрі, на площі Соборній, 1Б.

Її власниця і директорка Ленкова Віолетта Олегівна. 

Нагадаємо, розслідування щодо крадіжок на будівництві тролейбусної лінії у Дніпрі продовжили ще на півроку

30 червня 2022 року правоохоронці отримали висновок експерта, згідно якого  перелік та обсяг робіт, які зазначені в актах приймання виконаних робіт, не відповідають обсягам та вартості проектно-кошторисної документації. Загалом сума невідповідностей складає 244 тисячі гривень

Тож, найближчим часом слідство планує: вирішити питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення службовим особам ПП «Дніпромонтаж»; встановити можливих свідків та очевидців кримінального правопорушення; провести судово-почеркознавчу експертизу; виконати інші слідчо-розшукові дії.

Кримінальне провадження відкрили після того, як в ході огляду будівельних робіт з будівництва тролейбусної лінії на Придніпровськ виявили працівників та техніку з логотипом ПП «Синергія», проте генеральний підрядник – ПП «Дніпромонтаж» – офіційно не залучало зазначеного підрядника. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

РНБО за два місяці не спромоглося накласти санкції на путінського олігарха Ротенберга – ЦПК
В Україні викрили чергових псевдоволонтерів