Російське ЗАТ «Табз» володіє половиною криворізького ТОВ «ТОН-Науково-виробничий центр» (ЄДРПОУ: 32974305).   

Частки по 15% у підприємстві мають Хоменко Олександр Миколайович, Волков Сергій Григорович та Савицький Володимир Степанович. Ще 5% – у Новака Григорія Васильовича. Всі вони громадяни України. 

Підприємство було створено в 2004 році та має статутний капітал 60 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «ТОН-Науково-виробничий центр», згідно держреєстру юросіб, – неспеціалізована оптова торгівля

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво інших машин і устатковання спеціального призначення; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Російське ЗАТ «Табз» було зареєстроване у російському місті Бєлгород та ліквідовано в 2018 році.

Серед видів діяльності підприємства були: торгівля оптова твердим, рідким та газоподібним паливом та подібними продуктами; торгівля оптова автомобільними деталями, вузлами та приладдям, крім діяльності агентів; торгівля оптова фототоварами та оптичними товарами; торгівля оптова чорними металами у первинних формах. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суд дозволив арештувати Януковича ще й за підозрою у держзраді
Газорозподільні системи України перейшли у відання держави