Часткою 20% в ТОВ «Гранд готель Європейський» (ЄДРПОУ: 41023621) володіє Галкіна Олена Сергіївна. За даними аналітичної платформи Youcontrol, вона зареєстрована у російській федерації. 

Кінцевим бенефіціарним власником «Європейського» через ТОВ «Асторія-Дніпро» (ЄДРПОУ: 41023621) є Угрин Віктор Миколайович. Він володіє 80% часткою «Європейського». 

Як раніше повідомляли «Лица», Віктор Угрін навчався разом Олександром Санжарою, який зараз є секретарем Дніпровської міськради, в Академії митної служби, а їхнім викладачем був діючий міський голова Дніпра Борис Філатов.

Крім того, Віктора Угрина пов’язують і з Геннадієм Корбаном (на фото), який є головою Громадської ради при Дніпровській міській раді, а також керівником Центру тероборони Дніпра. 

ТОВ «Гранд готель Європейський» було зареєстроване в 2016 році у Дніпрі та має статутний капітал 10 тисяч гривень.

Основний вид діяльності підприємства – діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.

Також серед видів діяльності ТОВ «Гранд готель Європейський»: надання комбінованих офісних адміністративних послуг; діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; консультування з питань комерційної діяльності й керування. 

У Дніпрі воно зареєстроване за адресою, де розташований гранд готель «Європейський». 

Нагадаємо, в ТОВ «Атма-Ньюс» (ЄДРПОУ: 35165105), якою керує менеджерка Корбана, замовили зовнішньої реклами у Дніпрі ще на 2,2 мільйони. Рекламу мають розміщувати до 23 серпня 2022 року.

Де-юре «Атма-Ньюс» є власністю родички адвоката Геннадія Корбана Кудінової Олени Владиславівни.

До цього комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міськради замовило в ТОВ «Атма-ньюс» послуги з розміщення інформації на рекламних конструкціях Дніпра на загальну суму 1,1 мільйона гривень. 

Надавач послуги повинен був розмістити на рекламних конструкціях у червні інформацію, яку надасть дніпровська влада.

Додамо, що комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» вже замовляло аналогічні послуги у травні. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як РНБО «оминає» увагою посібників країни-агресорки
За 100 днів у світі заморозили російських активів на $30 мільярдів