Прописаний у росії Костенко Леонід Якович є власником ТОВ «Український будинок краси» (код: 40093085). 

Фірма була створена в 2015 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал 11.443,25 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Український будинок краси» – оптова торгівля парфумними та косметичними товарами.

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; надання інших допоміжних комерційних послуг; роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах; роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет; рекламні агентства. 

Леонід Костенко є гендиректором російського ТОВ «Космопром 2000». Підприємство зазначено, як діюче. 

У компанії є застарілий сайт, на якому зазначено, що вона займається виробництвом: парфумерно-косметичної продукції; роликових дезодорантів; репелентів; гелів для душу; шампунів; рідкого мила. 

А також: декоруванням флаконів; послугами з целофанування різних видів продукції; складанням наборів; послугами з термоусадки в сливер/рукав.

В російському сегменті Інтернету можна знайти їхню продукцію

Нагадаємо, росіяни володіють криворізькою фірмою, яка займається косметологією.

Зокрема, власниками ТОВ «Дєсові» є зареєстровані у Москві Гришина Ольга Олександрівна (30%) та Пирожков Євген Валерійович (30%), а також зареєстрований у Брянській області Носов Костянтин Станіславович (40%).

Основний вид діяльності фірми – роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах.

ТОВ «Дєсові» було створено в 2014 році та має статутний капітал 300 гривень. 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, до осені 2014 року ТОВ «Дєсові» було зареєстроване місті Луганськ. Нагадаємо, місто перебуває у тимчасовій окупації. Восени 2014 року фірму зареєстрували у Кривому Розі. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На Дніпропетровщині викрили чергових псевдоволонтерів
В Україні наклали арешт на 308 об’єктів однієї з найбільших мереж АЗС, яка пов’язана з рф