Основним власником ТОВ «Українське колекторське агентство з іноземними інвестиціями» (код 36207690) є російське ТОВ «Столична колекторська агенція» (володіє часткою 98%).

Ще 2% українського підприємства записано на кіпрську компанію з обмеженою відповідальністю «Ібруско ентерпрайзис лімітед». У росії воно було засновником ТОВ «Столичний інформаційний центр», що в м. Томськ. Наразі підприємство ліквідоване.

ТОВ «Українське колекторське агентство з іноземними інвестиціями» (ТОВ «УКАІІ») було створено в 2008 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 58.929,70 гривень.

Основний вид діяльності підприємства – надання фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення).

Також серед видів діяльності ТОВ «УКАІІ»: діяльність телефонних центрів; інші види грошового посередництва; інша допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення; консультування з питань комерційної діяльності й керування.

Фірма досі офіційно є діючою.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», росіянин, якого звинувачували у шахрайстві, є власником фірми у Дніпрі.

Шаріпов Ільдар Наільович, який прописаний у Калінінградській області росії, є власником ТОВ «Інста Україна» (ЄДРПОУ: 38597598).

Дніпровська фірма була зареєстрована в 2013 році та має статутний капітал 1.500 гривень.

Основний вид її діяльності – інші види грошового посередництва.

Також серед видів діяльності фірми: консультування з питань інформатизації; комп’ютерне програмування; видання іншого програмного забезпечення; посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації; надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.

У росії Ільдар Шаріпов відомий, як президент InstaFintech Group. В 2007 році ця група створила компанію ІнстаФорекс для надання брокерських послуг клієнтам з усього світу: насамперед із країн СНД, Південно-Східної Азії та Східної Європи.

Простими словами, це компанія, що надає доступ до ринків обміну валют.

Відомо, що Шаріпов якийсь час жив на Кіпрі, а згодом – у Сінгапурі.

На британських рахунках підприємця заарештували 1,6 млн. фунтів.

Крім того, можна знайти і звинувачення у шахрайстві, створенні фінансової піраміди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Для чого створювався «Захист прав територіальних громад»?
Санкції Заходу повноцінно вдарять по економіці росії наприкінці 2023 року - дослідження