Індустріальний районний суд Дніпра дозволив передати Дніпропетровській обласній військовій адміністрації (ОВА) продукти харчування, які вилучили правоохоронці в рамках кримінального провадження про продаж гуманітарної допомоги.

Про це йдеться у відповідній ухвалі суду. 

Слідче управління поліції Дніпропетровської області розслідує (провадження № 12022040000000272) справу про продаж товарів гуманітарної допомоги. Правоохоронці встановили особу, яка здійснювала продаж товарів гуманітарної допомоги.

В обід 16 червня 2022 року у м. Кам’янське (Дніпропетровська область) по вул. Тритузній правоохоронці провели обшук, під час якого виявили та вилучили десятки тисяч консерв, пасту та тисячі пачок макаронних виробів. 

Зокрема, 28.782 одиниць «Konserwa z lopatka 300g»; 23.658 одиниць «Konserwa turystyczna 300g»; 5.484 одиниць пасти в банках «Erdnuss Creme 350g»; 3.920 пачок макаронних виробів «Maccmeroni №47»; 1.200 пачок макаронних виробів «Pennone».

В обід того ж дня правоохоронці виявили та вилучили в автомобілі Renault Premium 420 з напівпричепом м’ясні консерви: 19.000 одиниць «Konserwa z lopatka 300g»; 19.000 одиниць «Konserwa turystyczna 300g»; 480 одиниць «Veprove ve vlastni stave (Hame) 400g».

При цьому, власника вилученої в ході обшуків продукції досудове розслідування не встановило.

На початку серпня слідчий поліції звернувся до суду з клопотанням про надання дозволу на конфіскацію шляхом передачі в дохід держави речових доказів у вигляді продуктів харчування. 

Індустріальний районний суд Дніпра дозволив передати вилучене Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. Серед іншого, через те, що у поліції немає умов для зберігання продукції, яка піддається швидкому псуванню.             

Раніше, у червні, поліція Дніпропетровської області повідомляла, що за розкрадання гуманітарної допомоги на суму понад 1 млн 350 тисяч гривень затримала двох мешканців м. Дніпра.

Нагадаємо, поліція Дніпропетровської області підозрює двох волонтерів благодійного фонду «Еквілібріум» в організації продажу гуманітарного вантажу, призначеного військовим Збройних сил України. 

За даними слідства, уродженець м. Тула російської федерації у період травня-червня 2022 року вирішив продати 16 бронежилетів з бронепластинами, які призначалися Самарському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки в м. Дніпрі або іншому військовому формуванню.

Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Еквілібріум» отримали бронежилети від іншого благодійного фонду – «Next Step Ukraine» (ЄРДПОУ: 40299934). 

30 червня волонтер «Еквілібріуму», за попередньою змовою із волонтером, який є уродженцем м. Тула російської федерації, здійснив продаж товарів гуманітарної допомоги у вигляді 16 бронежилетів з бронепластинами марки «Migel Caballero» на півмільйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суд арештував активів підприємства, яке пов’язане з рф, на понад 2,3 мільярда гривень
Суд заарештував російську частку в «Вента.ЛТД» – одній з найбільших фармкомпаній країни