Росіянин Болтнєв Володимир Миколайович володіє ТОВ «Ессет Кривий Ріг» (ЄДРПОУ: 41179744), яке зареєстроване у Кривому Розі Дніпропетровської області.

Підприємство було створено в 2017 році та має статутний капітал 267,6 мільйонів гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «Ессет Кривий Ріг» – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова торгівля напоями, неспеціалізована оптова торгівля, купівля та продаж власного нерухомого майна, управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.

ТОВ «Ессет Кривий Ріг» володіє двома земельними ділянками в окупованій Макіївці загальною площею 17,7 гектарів – для будівництва та функціонування торговельного комплексу.

Також фірма володіє одним об’єктом нерухомості в Донецькій області. Ймовірно, торговельним комплексом у Макіївці.

Росіянин Володимир Болтнєв володіє підприємством не на пряму. Зокрема, через ТОВ «Ессет ріал істейт оунер» (ЄДРПОУ: 42522261). А це підприємство записане на британську фірму росіянина.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізосіб розпочинає продаж активів ПАТ «Промінвестбанк», який держава націоналізує через зв’язки з державою-агресором.

Раніше міністр юстиції Денис Малюська повідомляв, що перші відібрання Україною активів відбулися щодо таких російських компаній як «Сбербанк» та «Промінвестбанк» шляхом націоналізації.

Втім, деякі проблеми з вже діючими механізмами відбирання російських активів все ж були.

«Ми, як частина європейської спільноти, мусимо працювати за європейськими стандартами, в тому числі і щодо захисту приватної власності. Адже ми розуміємо, що по значних російських активах як тільки ми їх відберемо – почнуться оскарження в міжнародних судах, європейських арбітражах, в Європейському суді з прав людини. І в цих випадках кожен наш крок буде оцінюватися не з точки зору національного законодавства, а міжнародного», – пояснює Міністр юстиції.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Житель Дніпра підробляв документи для виїзду військовозобов’язаних за кордон
СБУ ліквідувала ботоферму партії Порошенка, «потужності» якої використовували і спецслужбовці рф