Ушаков Ігор Миколайович з російського Білгорода є власником і директором ТОВ «Укртрейдбуд» (ЄДРПОУ: 38291653).

Підприємство було створено в 2012 році, зареєстроване у м. Дніпро та має статутний капітал дві тисячі гривень. 

Основний вид діяльності – організація будівництва будівель.

Також серед видів діяльності підприємства: будівництво інших споруд, н.в.і.у.; електромонтажні роботи; інші будівельно-монтажні роботи; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Фірма фігурувала у провадженні щодо організації «конвертаційного центру». 

Нагадаємо, росіяни, які видали книгу путіна по дзюдо, володіють видавничим домом у Дніпрі.

Російське ЗАТ «Видавничий дім «Нева» володіє часткою 99% в ТОВ «Видавничий дім «Дніпро» (ЄДРПОУ: 33248194). Часткою 1% володіє прописаний у Дніпрі Горбань Дмитро Анатолійович.

Підприємство було створено в 2004 році, зареєстроване у Дніпрі на вулиці Московській, та має статутний капітал 23.700 гривень.

Основний вид діяльності підприємства – видання книг.

Також серед видів діяльності ТОВ «Видавничий дім «Дніпро»: дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки; інші види оптової торгівлі; інші види видавничої діяльності; діяльність інформаційних агентств; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах без переваги продовольчого асортименту.

Російське ЗАТ «Видавничий Дім «Нева» засновано 9 березня 1995 року.

Його гендиректор Ігор Дудукін.

4 березня 2005 року Дудукін був затверджений віце-президентом ЗАТ «Олма-Медіа Груп» з видавничої діяльності (керівна компанія, що включає видавництво «Олма-прес» та видавничий дім «Нева»).

Наприкінці грудня 2005 року Дудукін був призначений генеральним директором книготорговельної мережі «Санкт-Петербурзький будинок книги».

У 2002 року їхній видавчничий дім у росії («Олма-прес») випустив  книгу путіна «Вчимося дзюдо з володимиром путіним».

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували білоруські локомотиви, якими рф перекидала військові угруповання до кордонів України
Бюро економбезпеки ініціювало арешт майна російського мільйонера на 400 млн грн