Криворізька центральна окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно керівника підрядного підприємства за фактами привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області. 

За даними слідства, у 2018 році комунальний заклад Кривого Рогу уклав з підрядною організацією договір щодо проведення капітального ремонту з технічного переоснащення системи водопідготовки басейну дитячо-юнацької спортивної школи міста Кривого Рогу, загальною вартістю понад 14 млн грн.

Встановлено, що службовець вніс до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості фактично виконаних робіт, а саме втричі штучно збільшив вартість фільтрів для води. В подальшому зловмисник заволодів грошовими коштами, використовуючи доступ до банківських рахунків підрядної організації. 

Експертиза встановила, що внаслідок таких дій підозрюваного завдано понад 1,7 млн грн збитків державі.

Збитки відшкодували у повному обсязі ще під час досудового розслідування шляхом накладення арешту на майно директора приватного підприємства.

Як раніше повідомляли «Наші гроші», у жовтні 2018 року відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради замовив ПП «Константа-1» капітальний ремонт з технічного переоснащення системи водопідготовки великої чаші Палацу водних видів спорту ДЮСШ № 1, по вул. Соборності, 2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу за 14,49 млн грн. Підрядник повинен був виконати роботи до кінця квітня 2019 р.

15 травня 2020 року відділ та «Константа-1» уклали додаткову угоду про припинення договору. При цьому загальна сума за договором склала 11,54 млн грн., в тому числі, остання оплата була 12.05.2020.

Правоохоронці встановили, що у кінці 2018 р. ПП «Будмережа», підконтрольне ПП «Константа-1», купила у ТОВ «Будінвент плюс» фільтри КР АК40 2000 по 200 тис грн. А раніше ТОВ «Будінвент плюс» придбав їх у ТОВ «Хаусхолд джи трейд» по 197 тис грн.

У червні 2020 р. правоохоронцям надійшло повідомлення про те, що «Константа-1» при закупівлі обладнання (фільтрів КР АК 40-2000 В) для проведення ремонту Палацу водних видів спорту ДЮСШ № 1, використовуючи підконтрольне ПП «Будмережа», умисне завищило вартість більш ніж в 2 рази.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіяни є учасниками компанії «Автоматичні системи вибухоподавлення», що у Павлограді
У підприємстві, яке займається шинами у Дніпрі, виявлено зв’язок з країною-агресором