Лобисєва Інна В’ячеславівна, яка, за даними аналітичної платформи Youcontrol, прописана у російській федерації, володіє третиною (33,33%) ТОВ «Сервісний центр «Фаворит» (ЄДРПОУ: 31177604). Іншою частиною підприємства володіє громадянин України Бурнашев Дмитро Анатолійович, який прописаний у м. Дніпро.

Підприємство було створено в 2004 році, зареєстроване у селі Дороге Дніпровського району та має статутний капітал 1.302.000 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

ТОВ «Сервісний центр «Фаворит» займається ремонтом, монтажем та роздрібним продажем вантажних, індустріальних та с/г шин світових виробників.

Також серед видів діяльності : оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками; складське господарство; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. 

За адресою ТОВ «Сервісний центр «Фаворит» також зареєстроване ТОВ «С.А.Д.» (ЄДРПОУ: 32131314), основний вид діяльності якого технічне обслуговування та ремонт автомобілів. Його власник та директор Дмитро Бурнашев. 

Також Бурнашев, разом з Лимаревим Борисом Олексійовичем та АТ «Унітек» (Ліхтенштейн) є співвласниками ТОВ «Унитек» (ЄДРПОУ: 30927604). Основний вид діяльності підприємства установлення та монтаж машин і устатковання.

ТОВ «Унитек» займається продажем, монтажем та ремонтом технологічного та енергетичного обладнання.

Підприємство зазначалося офіційним представником в Україні ВАТ «Калузький турбінний завод» (росія), офіційним дилером в Україні ВАТ «Привід» м. Лисьва (росія), офіційним дилером в Україні ХК «Електрозавод» м. Москва, офіційним партнером ВАТ «Руселпром» м. Москва. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Справу про привласнення 1,7 млн на ремонті басейну в Кривому Розі передали в суд
Набув чинності закон про Антикорупційну стратегію України