Гаврилов Іван Михайлович, який прописаний у російській федерації, володіє часткою 99% в ТОВ «Ботс компані» (ЄДРПОУ: 38360260). Ще 1% володіє Оловянніков Сергій Анатолійович, який зареєстрований у м. Сімферополь в АРК Крим.

Основний вид діяльності підприємства – діяльність у сфері проводового електрозв’язку.

Також серед видів діяльності ТОВ «Ботс компані»: інша діяльність у сфері спорту; організування інших видів відпочинку та розваг; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; обслуговування напоями; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Дніпропетровське підприємство було зареєстроване в 2012 році та має статутний капітал – одна тисяча гривень.

Слід також зазначити, що прописаний у росії Гаврилов та його партнер Оловянніков є співвласниками ТОВ «Доском» (ЄДРПОУ: 38360276) та ТОВ «Прима техногруп» (ЄДРПОУ: 38360255).

Основний вид діяльності зазначених двох підприємств – діяльність у сфері проводового електрозв’язку.

Серед інших видів діяльності цих двох підприємств: інша діяльність у сфері спорту, а також організування інших видів відпочинку та розваг.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, на замовлення норвежців створили контакт-центр за бюджетні кошті Дніпра.

За створення контакт-центру, а також телефонний зв’язок та передачу даних для нього фірма ТОВ «Оперативна соціологія» (код 40366455) отримала 236.733,00 бюджетних гривень у березні 2022 року.

Такі данні оприлюднені на офіційному державному вебпорталі з відкритими даними про використання бюджетних коштів в Україні.

Платник – Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради (код 38360501; КП «ОАС» ДМР).

При цьому в прес-релізі, який розсилали для ЗМІ про використання бюджетних коштів не йшлося.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі викрили псевдоволонтера
Україна уперше виключила з кандидатів на санкції особу, що звільнилась із посади та публічно засудила режим