Міжнародна робоча група з питань російських еліт, представників і олігархів з початку дії в березні допомогла виявити і заморозити російських активів на суму понад 30 мільярдів доларів.

Про це повідомила «Європейська правда» з посиланням на міністерство фінансів США.

Зазначається, що зусиллями групи заблоковано близько 300 мільярдів доларів активів Центробанку рф, конфісковано або затримано яхти та інші судна й дорогу нерухомість, що перебувають у власності російських активів.

Також росії було обмежено доступ до міжнародної фінансової системи, що ускладнило її можливість фінансувати війну проти України

Члени міжнародної робочої групи продовжують роботу з розширення юридичних повноважень для заморожування, конфіскації та використання російських активів. Вони наголошують, що їхнє робота не завершена і триватиме впродовж наступних місяців.

«Виконуючи цю роботу, ми прагнемо максимізувати вплив санкцій на визначених фізичних і юридичних осіб, попереджаючи негативні наслідки, які стосуються глобального ринку споживчих товарів і постачання продовольства, які росія підірвала рішенням продовжити війну», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у березні Сполучені Штати оголосили про початок роботи спеціальної групи, яка займатиметься пошуком та арештом активів російських еліт та олігархів, а також використовуваних ними підставних осіб. У групі беруть участь США, Великобританія, Канада, Японія, Німеччина, Франція, Італія та Єврокомісія.

Як повідомлялося, в країнах Євросоюзу внаслідок санкцій заблокували доступ російських олігархів та установ до розкішних яхт, вертольотів, картин, нерухомості та інших активів на суму понад 12,5 млрд євро.

Нагадаємо, Канада дозволила конфіскувати російські активи та передавати їх на відбудову України.

Прийнятий минулого тижня Закон, зокрема, дозволяє уряду Канади «вживати економічних заходів проти певних осіб у ситуаціях, коли до цього закликають міжнародна організація або об’єднання держав, членом яких є Канада, сталося грубе порушення міжнародного миру і безпеки, в іншій державі сталися грубі й систематичні порушення прав людини, або стались масштабні корупційні дії за участі національної або іноземної держави».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Партнерка людини, яку пов’язують з Корбаном, по ТОВ «Гранд готель Європейський», прописана в рф
Росіянин співволодіє фірмою у Дніпрі, яка займається вантажним автомобільним транспортом