Громадянин росії Іванушкін Микола Володимирович є співвласником ТОВ «Інвест-Холдінг ЛТД» (ЄДРПОУ: 38527300). Співвласницею підприємства також є Буцька Поліна Олександрівна. 

Дніпровське ТОВ «Інвест-Холдінг ЛТД» було зареєстроване в 2013 році та має статутний капітал 1.134 гривні. 

Основний вид діяльності підприємства – будівництво трубопроводів.

Також серед видів діяльності ТОВ «Інвест-Холдінг ЛТД»: будівництво водних споруд; електромонтажні роботи; монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами; діяльність посередників у торгівлі меблями, господарськими товарами, залізними та іншими металевими виробами; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; організація будівництва будівель; будівництво житлових і нежитлових будівель; будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій; тощо. 

Фірма зареєстрована у самому центрі Дніпра на вул. Центральній, 10. 

За цією адресою зареєстрована інша фірма – ТОВ «Хевімотор» (ЄДРПОУ: 38948045), яким через ТОВ «Інвест-Холдінг ЛТД» також володіють Микола Іванушкін та Поліна Буцька.

Підприємство було зареєстроване в 2013 році та має статутний капітал одна тисяча гривень. 

Основний вид його діяльності – вантажний автомобільний транспорт.

Також серед видів діяльності ТОВ «Хевімотор»: торгівля іншими автотранспортними засобами; надання в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп’ютерів; надання комбінованих офісних адміністративних послуг; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Нагадаємо, громадянин російської федерація Іванушкін Микола, який прописаний в м. Реутов Московської області, володіє ТОВ «Інтервіс» (ЄДРПОУ: 19206951). 

Також Микола Іванушкін володіє 50% ТОВ «ДТА Груп» (ЄДРПОУ: 39360628) з Києва, основний вид діяльності якого – вантажний автомобільний транспорт. Другий співвласник підприємства – Бумпуту Лубайї Г’юлья Де Совіньє. 

Загалом, Іванушкін володіє або співволодіє не одним десятком фірм по всій Україні. Серед них і підприємства, зареєстровані у Дніпрі. Наприклад, ТОВ «Азалія» (ЄДРПОУ: 23871677) –  оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; ТОВ «Оздоровчо-рекреаційний центр «Надія» (ЄДРПОУ: 33940449) – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; ТОВ «Магелан АСВ» (ЄДРПОУ: 34490325) та іншими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

За 100 днів у світі заморозили російських активів на $30 мільярдів
У Дніпрі викрили псевдоволонтера