Карпенкова Олена Борисівна, яка за даними аналітичної платформи Youcontrol є громадянкою росії і прописана у Дніпрі, володіє і керує ТОВ «Партнер-Лоджистикс» (ЄДРПОУ: 42967760).

Фірма була створена в 2019 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал дві тисячі гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «Партнер-Лоджистикс» – інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Також серед видів діяльності фірми: оптова торгівля іншими товарами господарського призначення; вантажний автомобільний транспорт; складське господарство; транспортне оброблення вантажів; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Як зазначено на Facebook-сторінці фірми, вона займається вантажними автомобільними перевезеннями, морськими перевезеннями, мультимодальними перевезеннями, послугами перевезення небезпечних та негабаритних вантажів, митними та брокерськими послугами.

Нагадаємо, дніпрянин з російським громадянством є власником транспортної компанії.

Громадянин росії Гургенідзе Дмитро Отарович володіє ТОВ «Понті» (ЄДРПОУ: 35609390). При цьому, Дмитро Гургенідзе прописаний у Дніпрі.

Статутний капітал компанії – 1.000.000,00 гривень. Підприємство створено в 2007 році та зареєстроване у Дніпрі.

На порталі prom.ua зазначається, що ТОВ «Понті» здійснювало будівельні роботи, серед іншого, у Дніпрі, Запоріжжі, Балаклаві.

Наразі основний вид діяльності, за даними держреєстру юридичних осіб, – інша допоміжна діяльність у сфері транспорту. 

Як зазначено в держреєстрі, зараз компанія, серед іншого, займається: неспеціалізованою оптовою торгівлею; вантажним залізничним, автомобільним та морським транспортом; надання послуг перевезення речей (переїзду); складським господарством; пакуванням; консультуванням з питань комерційної діяльності й керування; тощо.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стало відомо, коли в Україні стартує етап масової конфіскації активів колаборантів
СБУ заблокувала мільйонні активи видобувної компанії рф