Громадянин росії Гургенідзе Дмитро Отарович володіє ТОВ “Понті” (ЄДРПОУ: 35609390). При цьому, Дмитро Гургенідзе прописаний у Дніпрі.

Статутний капітал компанії – 1.000.000,00 гривень. Підприємство створено в 2007 році та зареєстроване у Дніпрі.

На порталі prom.ua зазначається, що ТОВ “Понті” здійснювало будівельні роботи, серед іншого, у Дніпрі, Запоріжжі, Балаклаві.

“Наша компанія надає будівельні послуги у таких сферах: Будівництво та ремонт житлових, адміністративних та промислових будівель”, – повідомляється на prom.ua.

Наразі основний вид діяльності, за даними держреєстру юридичних осіб, – інша допоміжна діяльність у сфері транспорту

Серед офіційних видів діяльності фірми немає будівництва та інших будівельних робіт.

Як зазначено в держреєстрі, зараз компанія, серед іншого, займається: неспеціалізованою оптовою торгівлею; вантажним залізничним, автомобільним та морським транспортом; надання послуг перевезення речей (переїзду); складським господарством; пакуванням; консультуванням з питань комерційної діяльності й керування; тощо.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», громадянка рф співволодіє БТІ на Дніпропетровщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянка рф співволодіє БТІ на Дніпропетровщині
У Кривому Розі діє «дочка» білоруського державного холдингу