Новицький Едуард Євгенович та Новицька Елеонора Євгенівна, які прописані у росії, є співвласниками ТОВ «Українсько-російське науково-виробниче підприємство «Родос» (ЄДРПОУ: 34734920). Перший володіє часткою 48%, друга – 10%. 

Третім співзасновником підприємства є Ванюкова Наталія Дмитрівна, яка прописана у Дніпрі та володіє часткою 42%. 

ТОВ «Українсько-російське науково-виробниче підприємство «Родос» було створено в 2006 році, зареєстроване у Дніпрі (у квартирі) та має статутний капітал 37.500 гривень.

Основний вид діяльності підприємства – інші види оптової торгівлі.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво пива; виробництво мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв; роздрібна торгівля алкогольними та іншими напоями; діяльність кафе; дослідження і розробки в галузі технічних наук.

Елеонора Новицька ймовірно отримала російське громадянство в 1998 році. Зокрема, згідно наказу президента росії, серед людей, які отримали російське громадянство, є й Новицька Елеонора Євгенівна. Зазначено, що вона народилася в Україні в 1976 році та проживає у місті Москва. Співвласниця ТОВ «УР НВП «Родос» також прописана у Москві.

Нагадаємо, фірмою, яка постачає картонну продукцію кав’ярням і магазинам, співволодіє мешканець москви.

Громадянин Німеччини, який прописаний у столиці росії, Златкевич Олександр Леонідович володіє 32% ТОВ «Лідер кап Україна» (ЄДРПОУ: 42169035). Співзасновниками підприємства також є Кофман Всеволод Валентинович (володіє часткою в підприємстві 34%) та Острах Борис Олександрович (34%). 

Двоє останніх – громадяни України, які прописані у місті Дніпро. 

ТОВ «Лідер кап Україна» було створено в 2018 році, зареєстроване у місті Дніпро та має статутний капітал 3.052,90 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства, за даними з державного реєстру юросіб, – виробництво паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення.

Lidercup GmbH є постачальником картонної упаковки для їжі та напоїв. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Верховна Рада ухвалила Антикорупційну стратегію України до 2025 року
Стало відомо, коли в Україні стартує етап масової конфіскації активів колаборантів