Громадянин Німеччини, який прописаний у столиці росії, Златкевич Олександр Леонідович володіє 32% ТОВ «Лідер кап Україна» (ЄДРПОУ: 42169035). Співзасновниками підприємства також є Кофман Всеволод Валентинович (володіє часткою в підприємстві 34%) та Острах Борис Олександрович (34%). 

Двоє останніх – громадяни України, які прописані у місті Дніпро. 

ТОВ «Лідер кап Україна» було створено в 2018 році, зареєстроване у місті Дніпро та має статутний капітал 3.052,90 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства, за даними з державного реєстру юросіб, – виробництво паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення.

Підприємство має багато видів діяльності, серед них: посередництво за договорами по цінних паперах або товарах; оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього; оптова торгівля хімічними продуктами; оптова торгівля іншими проміжними продуктами; оптова торгівля відходами та брухтом; неспеціалізована оптова торгівля; інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах; роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах; інші види грошового посередництва; трасти, фонди та подібні фінансові суб’єкти; фінансовий лізинг; виробництво інших виробів із пластмас і багато інших видів діяльності. 

Lidercup GmbH є постачальником картонної упаковки для їжі та напоїв. 

Підприємство постачає продукцію понад 200 бізнесам від невеликих гастрономів і незалежних кав’ярень до багатонаціональних організацій по всій Європі.

Серед іншого, постачають одноразові фірмові паперові стаканчики будь-яких розмірів, кришки для кавових чашок, картонні коробки, двосторонній друк, паперові пакети для випічки, серветки і мішалки, тощо. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загалом в Україні арештували майна, яке пов’язане з росією, на понад 30 мільярдів гривень
Підприємство, співзасновником якого є громадянин рф, постачало продукцію ПівденМашу