Дніпровська міська рада збирає для них гроші та гумдопомогу.

Обвинувачений в організації вбивства ветерана бойових дій на Донбасі Віталія «Сармата» Олешка мешканець міста Дніпра Бродський Євген Олегович є командиром 13-ї окремої штурмової роти добровольчого воєнізованого формування «Варта Дніпра».

Це формування підтримується Дніпропетровською обласною військовою адміністрацією (ДніпроОВА) та Дніпровською міською радою.

Про це «Лица» дізналися з аналізу відкритих джерел.

«До формування «Варта Дніпра» уже вступили понад 5 тис людей. Добровольче об’єднання тероборони створили в обласному центрі майже два тижні тому. Його основне завдання – допомога військовим у обороні міста», – йдеться в публікації на сайті ДніпроОВА.

Раніше «Варту Дніпра» очолював досвідчений військовий майор Олександр Буйволюк.

Але 11 травня 2022 року на пресконференції в Пресцентрі телеканалу «Відкритий» воєнізоване формування вже представляли:

  • шахрай і рейдер, депутат Дніпровської міської ради (минулого скликання від Партії «Самопоміч», нині – від «Європейської «Солидарності») та голова постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних зв’язків та енергозбереження Хмельников Артем Олександрович. Артем Хмельников є тимчасово виконуючим обов’язки командира добровольчого формування «Варта Дніпра»;
  • обвинувачений в організації вбивства ветерана бойових дій на Донбасі Віталія «Сармата» Олешка бізнесменом з Дніпра Бродський Євген Олегович. Він на пресконференції був як командир 13-ї окремої штурмової роти добровольчого формування «Варта Дніпра».
  • Ліворуч – обвинувачений у вбивстві (фото Нromadske.ua), праворуч – командир штурмової роти воєнізованого формування (скрин відео Оpentv.media)

Нагадаємо, телеканал «Відкритий» на 50% належить ватажку банди «Кошлякі», депутату Дніпропетровської обласної ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ»), голові постійної депутатської комісії з питань сім‘ї, молоді та спорту облради Кошляку Михайлу Анатолійовичу, а на 50% – фінансисту кілерів громадянина рф Касьянову Сергію Павловичу.

У самій «Варті Дніпра» відмовилися відповісти, чи є або був командир 13-ї окремої штурмової роти цього воєнізованого формування обвинуваченим в організації вбивства.

На запит до Дніпровської міської ради заступниця начальника відділу забезпечення доступу до публічної інформації департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради Тутова Людмила Валеріївна , зокрема, відповіла:

«Ви просите надати інформацію, яка не створена, а також яку розпорядник не повинен створювати, бо це суперечить вимогам закону, що регулює відносини стосовно доступу до інформації».

Відповідь міськради Дніпра

Скрин Facebook-сторінки Департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні поки не конфіскують активи росії «у зв’язку з воєнним станом», але є інші шляхи
Громадянка росії є співзасновницею мережі аптек на Дніпропетровщині