Громадянин російської федерації Козлов Дмитро Миколайович, який прописаний у Києві, – один із бенефіціарних власників дніпровського ТОВ «ОЦ Новий Зір» (ЄДРПОУ: 34060882). 

Ще один бенефіціарний власник підприємства, який також має частку 40% та прописаний у Києві, – Заїка Андрій Миколайович. Чирва Марина Олександрівна володіє часткою в підприємстві 20%. Останні два засновники – громадяни України. 

Підприємство зареєстроване у Дніпрі, на вулиці Василя Жуковського, 21-А. За тією адресою знаходиться медичний центр «Новий Зір»

ТОВ «ОЦ Новий зір» було створено в 2006 році та має статутний капітал 35 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності, згідно держреєстру юридичних осіб, – спеціалізована медична практика

Також серед видів діяльності ТОВ «ОЦ Новий Зір»: оптова торгівля фармацевтичними товарами; роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах; роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах; діяльність лікарняних закладів; загальна медична практика. 

Громадянин росії Дмитро Козлов є творцем великої мережі медичних центрів «Новий Зір».

Він почав займатися бізнесом у 90-ті роки, був директором приватної клініки. 

В 1999 році разом з партнерами, за його словами, відкрив першу офтальмологічну клініку в Україні.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вчора Дніпровська міськрада без конкурсу віддала землю шахрайському ТОВ
Громадянин росії співволодіє льотною школою у Дніпрі