В Україні існує підприємство зі схожою назвою, яке займається постачанням медичних рукавичок.

Громадянин російської федерації Макаров Дмитро Олександрович має частку 90% в ТОВ «Медиком-Україна» (ЄДРПОУ: 34496997). Ще один співзасновник підприємства – Петров Тимур Тимофійович (10%). 

Основний вид діяльності ТОВ «Медиком-Україна» – оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.

Також, серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; оптова торгівля фармацевтичними товарами; роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах; роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет; видання звукозаписів. 

ТОВ «Медиком-Україна» у 2006 році створив Гасс Марк Федорович. Наразі він займається фармацевтичною продукцією у російському Ростові-на-Дону. Там Гасс, зокрема, є гендиректором ТОВ «Резус», основний вид діяльності якого – торгівля оптова виробами, що застосовуються з медичною метою.

В Україні є фірма зі схожою назвою – київське ТОВ «Медіком-Україна» (через «і»). Це дочірня компанія підприємства Medicom. Бренд Medicom став провідним у галузі медичних рукавичок, а також одним з перших, який випустив оглядові рукавички в період світової епідемії ВІЛ.

Проте, слід зауважити, що між ТОВ «Медиком-Україна», співзасновником якого є росіянин, і ТОВ «Медіком-Україна» зв’язків немає. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі зареєстрований телефонний центр з російським “корінням”, який називали аферистами
Партнерка ексдепутата Дніпропетровської облради, яка прописана у Москві, є співвласницею агрофірми