Російське «Маркомнет Сервіс», яке зареєстроване у Москві, володіє дніпровським ТОВ «Маркомнет» (ЄДРПОУ: 38530030).

Фірма була створена в 2013 році та має статутний капітал одну тисячу гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Макромнет», за даними з держреєстру юросіб, – діяльність телефонних центрів

Також, серед видів діяльності підприємства: неспеціалізована оптова торгівля; роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах; консультування з питань інформатизації; оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність; надання інших допоміжних комерційних послуг, н.в.і.у.

Судячи з резюме людей на work.ua, які працювали у зазначеній фірмі, при ній є кол-центр. Оператори повинні здійснювати «холодні дзвінки», продавати послуги компанії, телебачення, інтернету, комп’ютерної діагностики. Приймати вхідні дзвінки. 

На одному з сайтів фірму взагалі назвали аферистами, ще в 2015 році:

«Осторожно аферисты! Не выплачивают зп, официально не устраивают, обманывают на собеседованиях, условия работы ужасные. Работают с Россией, облопошивают жителей Москвы передоставляя услуги компьютерного мастера, которые заражают компьютеры клиентов, для того чтоб к ним потом обращались, а так же обманывают по работам, обещают за 600 руб всё сделать, а делают за от 2000 до 6000».

ООО «Маркомнет сервис», яке зареєстроване у Москві, надає послуги під брендом «Компапа».

На їньому сайті зазначається, що компанія «Компапа” надає комплекс послуг з налаштування та ремонту комп’ютерів, підключення та настроювання мережного з’єднання та підключення до мережі інтернет.

Серед іншого, вони збирають, діагностують, налаштовують, модернізують та ремонтують персональні комп’ютери; підключають до Інтернету; прокладають та налаштовують локальні та бездротові мережі Wi-Fi; видаляють віруси; розблоковують Windows; тощо. 

Нагадаємо, російське акціонерне товариство володіє часткою «Росмоделі» у Дніпрі.

Частку 10% в зареєстрованому у Дніпрі ТОВ Підприємство з іноземними інвестиціями «Росмодель» (ЄДРПОУ: 30431449) має російське ВАТ «Руський каравай».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Російське акціонерне товариство володіє часткою «Росмоделі» у Дніпрі
Росіянин володіє фірмою у Дніпрі, яка займається оптовою торгівлею фармтоварами