Частку 10% в зареєстрованому у Дніпрі ТОВ Підприємство з іноземними інвестиціями «Росмодель» (ЄДРПОУ: 30431449) має російське ВАТ «Руський каравай».

Також 50% «Росмоделі» записано на збанкрутіле ВАТ «Завод «Дніпропрес» (ЄДРПОУ: 05748772), Самсонову Оксану Анатоліївну (20%) та Тарасенка Валерія Васильовича (20%).

Статутний капітал «Росмоделі» – 220 тисяч гривень. Воно було створено  в 1999 році та зареєстровано у Дніпрі, у житловому будинку на вулиці 152 дивізії, 4. 

Основний вид діяльності ТОВ ПІІ «Росмодель» – виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів. Також, серед офіційних видів діяльності: лісопильне та стругальне виробництво; неспеціалізована оптова торгівля; виробництво будівельних виробів із пластмас.

Раніше, з 2006 по 2007 роки Тарасенко Віталій Валерійович (ймовірно, син одного з учасників «Росмоделі»), згідно з даними work.ua, працював комерційним директором ТОВ ПІ “Росмодель». Тоді він зазначав, що підприємство займається металом.

ВАТ «Руський каравай», яке має частку 10% в зазначеному вище підприємстві, зареєстроване у Москві. Акціонерне товариство перебуває в процесі ліквідації з 2018 року. 

В тому ж році російські ЗМІ писали про те, що в 2010 році на замовлення компанії «Руський каравай» побудували бізнес-центр у Москві «Сретенка, 18».

Спочатку литовський банк Ukio bankas вимагав від «Руського караваю» повернення боргів. Потім інвесткомпанія «Платформа» викупила прав вимоги кредиту на загальну суму €39,7 млн. 

15 грудня 2017 року будівля «Руського каравая» була зареєстрована вже на іншого власника і наступного року почалася процедура ліквідації підприємства.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, громадянин країни-агресора володіє низкою дніпровських фірм. Фірма зареєстрована у м. Дніпро та має статутний капітал 500 тисяч гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Білорус з Москви має дві компанії у Дніпрі
У Дніпрі зареєстрований телефонний центр з російським “корінням”, який називали аферистами