Громадянин російської федерації Павлюченко Ігор Владиленович, який прописаний у Дніпрі, є власником і директором підприємства з іноземними інвестиціями «ОСЕ-Дніпро» (ЄДРПОУ: 23365916). 

Основний вид діяльності фірми, яка була створена в 1996 році, – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. 

Також «ОСЕ-Дніпро», за даними з держреєстру юросіб, займається: неспеціалізованою оптовою торгівлею; роздрібною торгівлею меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах; роздрібною торгівлею іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах; іншими видами роздрібної торгівлі поза магазинами.

Статутний капітал зазначеного підприємства – 7 мільйонів гривень. 

Ігор Павлюченко, разом з іншим громадянином росії Колєсніковим Олексієм Вікторовичем, а також громадянином України Карнаухом Віталієм Анатолійовичем, є співвласниками ТОВ «Фудвей» (ЄДРПОУ: 43330259). 

Павлюченко та Колєсніков значаться й співвласниками ТОВ «Престиж групп» (ЄДРПОУ: 38098608) у Київській області і приватного підприємства «Пантеон» (ЄДРПОУ: 25160348) у Полтавській області.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин володіє дніпровською фірмою, яка займається автівками
Співвласником фірми з розробки програмного забезпечення є громадянин країни-агресора