Співвласником приватного підприємства «Тесо Україна» (ЄДРПОУ: 41460759) є громадянин російської федерації, прописаний в Одеській області, С’єдін Володимир Іванович. Його партнером є Тимофєєв Андрій Ігорович, який прописаний в Дніпропетровській області. 

«Тесо Україна» зареєстроване під містом Дніпро, у смт Слобожанське. 

Фірма була створена в 2017 році та має статутний капітал 48 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності «Тесо Україна» – комп’ютерне програмування.

Також серед видів діяльності фірми: оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням; роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах; видання іншого програмного забезпечення; консультування з питань інформатизації; діяльність із керування комп’ютерним устаткованням; інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем; оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність; надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.; консультування з питань комерційної діяльності й керування. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії є власником низки фірм у місті Дніпро і поза його межами
На громадянина країни-агресора записали низку фірм у Дніпрі та в інших містах України