Громадянин російської федерації Сумін Ігор Володимирович є бенефіціаром ПрАТ «Контрансис» (ЄДРПОУ: 14310684). Компанія зареєстрована у Павлограді Дніпропетровської області.

Основний вид діяльності «Контрансису» – виробництво машин і устатковання для добувної промисловості та будівництва. Також, серед видів діяльності підприємства: виробництво олії та тваринних жирів; оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва; оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; тощо.

ПрАТ “Контрансис” було зареєстроване в 1995 році та має статутний капітал 1.846.640 гривень.

В 2020 році ПрАТ «Макіївський завод «Лазер» перейменоване в ПрАТ «Контрансис».   

Приватне акціонерне товариство є постачальником обладнання для ТОВ «Метінвест холдинг», ш-та «Червоноармійська західна», Донецька паливно-енергетична компанія, ДП «Свердловантрацит», ДПУК «Краснолиманська», ГПУК «Рівенькіантрацит», ДП «Антрацит», ДП «Сніговеантрацит», ДП «Селідоввугілля», ДП «Донбассантрацит». 

Раніше СБУ розслідувала справу через закупівлю обладнання на ПАТ «Макіївський завод «Лазер».

За даними Волинських новин, в 2015 році діяла держпрограма підтримки будівництва та переснащення вугле- та торфовидобувних шахтах. В рамках цієї програми «Буддирекція» розробила тендерну документацію для закупівлі підземного стрічкового конвеєра для шахти №10 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля». 

Згідно з даними слідства, з самого початку тендерна документація була розроблена під закупівлю обладнання, яке технічно не відповідало проекту будівництва «Нововолинської». Переможцем тендеру стало ПАТ «Макіївський завод «Лазер», з яким в грудні 2015 року було укладено угоду на суму 24,88 млн грн.

Поліція встановила, що фірма виготовила потрібне обладнання на непідконтрольній нині українській владі території Донбасу та залізничним транспортом через контрольно-пропускний пункт поставила в Волинську область.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Обласний департамент капбудівництва направляє ще 9 мільйонів на добудову стадіону у Покровському
Загиблий росіянин досі значиться власником підприємства на Дніпропетровщині