Громадяни росії Кащєєв Володимир Анатолійович та Каретніков Володимир Володимирович володіють ТОВ «Придніпровський механічний завод» (ЄДРПОУ: 31523315). Зазначені російські громадяни, які прописані у Одеській області, володіють заводом через ТОВ з іноземними інвестиціями “ПКТІ”. 

ТОВ «Придніпровський механічний завод» було створено в 2001 році, статутний капітал підприємства – 769.500 гривень. Завод розташований у м. Кам’янське Дніпропетровської області. 

За даними держреєстру юридичних осіб, основний вид діяльності заводу – виробництво підшипників, зубчастих передач, елементів механічних передач і приводів. Також серед видів діяльності підприємства: виробництво готових металевих виробів, оптова торгівля металами та металевими рудами, неспеціалізована оптова торгівля, надання в оренду нерухомого майна, тощо. 

Як повідомляється на сайті підприємства, Придніпровський механічний завод був заснований в 2001 році і в даний час являє собою машинобудівне підприємство, що спеціалізується на випуску комплектуючих для залізничного транспорту, деталей трубопроводів, деталей для нафтогазового комплексу, нестандартного обладнання для металургійного виробництва і виробів для будівельного та машинобудівного призначення. Устаткування для екології – комплексні рішення для очищення від шкідливих викидів.

Клієнтами заводу є найбільші підприємства паливно-енергетичного комплексу, машинобудування, металургії та хімічної промисловості.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бєлгородець володіє фірмою на Дніпропетровщині, яка займається металевими виробами
Підприємство, яке займається деревиною на Дніпропетровщині, належить громадянину росії