Власником ТОВ «Нержсталь» (ЄДРПОУ: 44168892) є громадянин росії, прописаний у прикордонному з Україною російському Бєлгороді, Соколов Олександр Сергійович. Підприємством він володіє через російське ТОВ «Крафт». 

Підприємство зареєстроване у місті Нікополь Дніпропетровської області та має статутний капітал – 50 мільйонів гривень

Основний вид діяльності ТОВ «Нержсталь» – діяльність посередників у торгівлі меблями, господарськими товарами, залізними та іншими металевими виробами. Серед видів діяльності підприємства, за даними держреєстру юридичних осіб, виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі; електромонтажні роботи; монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; оптова торгівля металами та металевими рудами; неспеціалізована оптова торгівля; купівля та продаж власного нерухомого майна; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. 

В Україні також існує схоже за назвою ТОВ «Нерж-Сталь» (ЄДРПОУ: 43155699), яке зареєстроване у Житомирській області. Статутний капітал зазначеного підприємства – 30 тисяч гривень

У підприємств схожі електронні адреси. Проте, прямих зв’язків між ними не знайдено. 

Зазначається, що підприємство, яке зареєстроване в Житомирській області, компанія «Нерж-сталь» торгової марки LEKASTEEL – багатопрофільне комерційне підприємство з потужною виробничою базою, з 2006 року здійснює виготовлення, монтаж та встановлення високоякісних виробів із нержавіючої сталі.

До комплексу послуг, що надаються компанією, входять: дизайн; проектування; виготовлення та монтаж перил, поручнів, огорож з нержавіючої сталі; виготовлення та монтаж комбінованих огороджувальних конструкцій за індивідуальними замовленнями; виготовлення торгового та ресторанного обладнання, а також складання ексклюзивних меблів зі скла та нержавіючої сталі.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії володіє 90% фірми з Кривого Рогу, яка займається кондиціонерами
Громадяни росії володіють заводом у Кам’янському на Дніпропетровщині