Громадянин росії, прописаний у Києві, Сорочинський Олександр Михайлович володіє 90% ТОВ «Он лайн еір» (ЄДРПОУ: 32975543). Іншими співвласниками фірми, які володіють частками по 5%, є Михайло та Ольга Кавнатські.

Кавнатські, які і ТОВ «Он лайн еір», зареєстровані у Кривому Розі Дніпропетровської області.

Фірма була зареєстрована у 2004 році, її статутний капітал – 25.500 гривень.

Основний вид діяльності підприємства, за даними з держреєстру юросіб, – монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Серед іншого, фірма займається виробництвом готових металевих виробів, будівництвом житлових і нежитлових будівель, неспеціалізованою оптовою торгівлею, ремонтом побутових приладів, домашнього та садового обладнання, тощо.

На порталі glo.ua зазначається, що компанія займається постачанням матеріалів та комплектуючих для систем повітряного опалення, вентиляції та кондиціювання на ринку України. Компанія виконує роботи «під ключ» різних об’єктів – від квартир, офісів до виробничих та спеціальних приміщень, торгових центрів, спортивних залів та басейнів, ігрових закладів, кафе та ресторанів тощо. 

Підприємство неодноразово приймало участь у державних закупівлях. Зокрема, фірма постачала: спліт системи кондиціонування комунальному підприємству «Дніпроековторресурс» Дніпровської міськради, кондиціонери виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області. Серед іншого, ТОВ «Он лайн еір» надавало послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки для Криворізького відділення Фонду соцстрахування.  

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Кривому Розі діє «дочка» білоруського державного холдингу
Бєлгородець володіє фірмою на Дніпропетровщині, яка займається металевими виробами