ТОВ «Восток-Белаз-сервіс» (ЄДРПОУ: 34512332), яке зареєстроване у Кривому Розі Дніпропетровської області, входить до білоруського ВАТ «Управляюча Компанія Холдингу «Лидсельмаш». 

Основний вид діяльності  «Восток-Белаз-сервісу», згідно держреєстру юридичних осіб, – оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Також серед видів діяльності зазначено будівництво житлових і нежитлових будівель, покриття підлоги й облицювання стін, малярні роботи та скління, тощо. 

ВАТ “Управляюча Компанія Холдингу «Лидсельмаш» є одним з найбільших виробників сільськогосподарської техніки (картоплесадна та картоплезбиральна техніка, ґрунтообробна техніка, сівалки, техніка для збирання трав і кормів, лісова техніка, комунальна техніка), зерноочисно-сушильних комплексів та комплексів зберігання в Республіці Білорусь. Також одним із провідних напрямків діяльності підприємства є виробництво та реалізація сталевих панельних радіаторів опалення.

До складу холдингу «Лидсельмаш» в даний час входять організації: ВАТ «Волковиський машинобудівний завод», ВАТ «Мозирьсільмаш», ВАТ «Завод Мінськагропроммаш».

Слід нагадати, що російська федерація використовувала територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі

13 квітня стало відомо, що ОБСЄ не вважає білорусь учасницею міжнародного збройного конфлікту. У доповіді організації зазначається, що з 1 квітня білорусь більше не є стороною міжнародного збройного конфлікту.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», дніпрянин з російським громадянством є власником транспортної компанії.

Зокрема, Гургенідзе Дмитро Отарович володіє ТОВ «Понті». Статутний капітал компанії – 1.000.000,00 гривень. Підприємство створено в 2007 році та зареєстроване у Дніпрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дніпрянин з російським громадянством є власником транспортної компанії
Громадянин росії володіє 90% фірми з Кривого Рогу, яка займається кондиціонерами