Власником дніпровського приватного підприємства «Інтер інструмент» (ЄДРПОУ: 35680520) є громадянин російської федерації Богомол Сергій, який прописаний у м. Дніпро.

Фірма була створена у 2008 році, її статутний капітал – 2.500 гривень.

Основний вид діяльності ПП «Інтер інструмент» – неспеціалізована оптова торгівля. Також серед видів діяльності підприємства: виробництво інструментів; установлення та монтаж машин і устатковання; тощо.

ПП «Інтер інструмент» є постачальником для держпідприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова».

В 2021 році підприємство домовилося про постачання до кінця поточного року ПівденМашу різальних інструментів на 3,6 мільйона гривень. Хоча саму угоду і не опубліковано у системі електронних закупівель ProZorro, оприлюднено звіт про його укладання. Різальні інструменти замовляли напряму, без конкуренції.

Різальні інструменти Південмаш замовляв в ПП «Інтер інструмент» і раніше.

Приватне підприємство «Інтер Інструмент», як повідомляється на їхньому сайті, – це сучасне торгово-виробниче підприємство, основна діяльність якого пов’язана з комплексним задоволенням потреб клієнтів виробничого сектору. Підприємство пропонує не тільки обладнання, інструмент та допоміжне оснащення, але й надає послуги з розробки та реалізації індивідуальних технологічних рішень, використовуючи передові технології.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Для бізнесмена Чуянова день 08 квітня 2022р. був вдвічі щасливий
Екс-депутат держдуми рф від путінської «єдиної росії» володіє фірмою у Дніпрі