Співвласником ТОВ «Промелектро Січ»(ЄДРПОУ: 39819155) є громадянин росії Тільк Ігор Германович. Він має частку в підприємстві 49%.

Ігор Тільк займає посаду президента російської групи компаній «Промелектроніка».

Науково-виробничий центр «Промелектроніка», як зазначено на їхньому сайті, – одна з провідних російських компаній з розробки мікропроцесорних систем залізничної автоматики та телемеханіки

До складу НВЦ «Промелектроніка» входить: інженерний центр в Єкатеринбурзі; науково-дослідні лабораторії; конструкторське бюро; навчальний центр; філії у різних регіонах країни (Північно-Західний, Московський, Далекосхідний, Красноярський та філія в Республіці Казахстан).

Співволодіють ТОВ «Промелектро Січ» також зареєстрований у Кривому Розі Голяновський Олександр Сергійович (частка 26%) та зареєстрований у Києві Деркач Юрій Леонідович (25%). 

Основний вид діяльності ТОВ «Промелектро Січ» – оптова торгівля іншими машинами й устаткованням. Серед іншого, за даними з реєстру юридичних осіб, підприємство займається виробництвом будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій; будівництвом житлових і нежитлових будівель, будівництвом залізниць і метрополітену; електромонтажними роботами.

ТОВ «Промелектро Січ», яке з’явилося у 2015 році у Дніпрі, приймало участь у державних торгах. У тому числі, постачало продукцію для комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» (ліхтарі, колійні ящики СЦБ, трансформатори). 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Москвичка співволодіє «Кредитним експертом» з Дніпра
Росіяни мають частки у дніпровській фірмі, яка займається кава-машинами та кавою