Співвласницею дніпровського ТОВ «Кредитний експерт» (ЄДРПОУ: 35863069) є Зуєва Ольга Львівна. Вона зареєстрована у Москві та володіє 33,33% підприємства.

Іншими співвласницями ТОВ «Кредитний експерт» є дніпрянки Ткаченко Ірина Вікторівна (частка у фірмі – 33,34%) та Ліхініна Наталія Олександрівна (33,33%).

Статутний капітал підприємства, яке було створене у 2008 році, – 52.500 гривень.

Основний вид діяльності фірми – «інша допоміжна діяльність у сфері фінансового посередництва». Також ТОВ «Кредитний експерт» займається консультуванням з питань комерційної діяльності та управління, наданням інших комерційних та індивідуальних послуг.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’є», співвласником фірми з Дніпра «Триалан» є громадянин росії, який називає себе «координатором всесоюзного общенародного штаба по воссозданию СССР мирным путём». 

Її основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля. Також фірма займається  будівництвом житлових і нежитлових будівель; будівництвом мостів і тунелів; оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; іншою допоміжною діяльністю у сфері транспорту. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Співвласником фірми з Дніпра «Триалан» є громадянин росії
Росіянин співволодіє фірмою, яка постачала продукцію «Дніпровському метрополітену»