Робота Павлоградської міської та районної рад, а також Тернівської та Зеленодольської міських рад Дніпропетровської області може бути заблокована.

Про це повідомив Рух ЧЕСНО.

У складі зазначених рад понад третина представників партій, що фігурують у списку Ради нацбезпеки і оборони (РНБО).

Нагадаємо, 18 березня 2022 року РНБО прийняла рішення про «призупинення» діяльності 11 політичних партій, а вже 19 березня відповідне рішення указом президента України введено в дію.

До списку РНБО входять такі партії:

1) Опозиційна платформа — За життя;

2) Партія Шарія;

3) Наші;

4) Опозиційний блок;

5) Ліва опозиція;

6) Союз Лівих сил;

7) Держава;

8) Прогресивна соціалістична партія України;

9) Соціалістична партія України;

10) Соціалісти;

11) Блок Володимира Сальдо.

21 березня з посиланням на першого заступника голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка українські медіа повідомили про підготовку законопроєкту щодо відкликання депутатів, які висувалися тими партіями, що в перспективі будуть заборонені або ліквідовані.

Згідно з аналізом Руху ЧЕСНО, у випадку відкликання представників заборонених або ліквідованих партій правомочність втратить 91 місцева рада (11,5% рад з кількістю виборців понад 10 тисяч).

У тому числі, чотири ради на Дніпропетровщині: Павлоградська міська та районна ради, а також Тернівська та Зеленодольська міські ради.

У Зеленодольській міській раді 9 депутатів від партій, діяльність яких призупинила Рада нацбезпеки та оборони, у Тернівській міськраді – 11, у Павлоградській міськраді – 14, у Павлоградській райраді – 16.

Слід додати, що Рух ЧЕСНО веде Реєстр держZрадників, який поповнюватиметься не лише депутатами і мерами, а й правоохоронцями, суддями, медійниками, які підтримують ворога і намагаються знищити суверенітет України.

Над цією базою організація працює спільно із НАЗК та спецслужбами.

Інформацію про тих, хто є держZрадником можна надсилати за адресою [email protected]. Також можна заповнити за посиланням електронну форму.

Мера міста Південне Олександра Брюханова затримали і звинувачують у держзраді. Так само мера Куп’янська і представника ОПЗЖ Геннадія Мацеголу звинувачують у держзраді через здачу міста окупантам.

Депутатка Мелітопольської міськради від «Опоблоку» Галина Данильченко самопроголосилася мером міста. А представник ОПЗЖ в міськраді Енергодару Андрій Шевчик заявив, що створює «раду самоорганізації міста».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Харківські переселенці
На замовлення норвежців створили контакт-центр за бюджетні кошті Дніпра