Департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації хоче замовити послуги із розміщення інформаційних матеріалів на телебаченні за 1,98 мільйона гривень. 

Дані про намір укласти договір з фізособою-підприємцем Анною Шулікою оприлюднили в електронній системі закупівель ProZorro. 

За майже два мільйона гривень Шуліка має до кінця року організувати по 600 виходів відеоматеріалів від Дніпропетровської обласної влади на телеканалах: «11 канал», телеканал «Відкритий» та «Дніпро TV».

Вартість виходу кожного соціального відео (тривалістю до 30 секунд) від Анни Шуліки: на «11 каналі» – 1.551 гривня, на телеканалі «Відкритий» – 1.122 гривні, на телеканалі «Дніпро TV» – 627 гривень. 

Анна Шуліка (до шлюбу Шовкун) оформила підприємництво у 2021 році, хоча зазначає, що має досвід роботи з 2018 року «по розміщенню рекламних, інформаційних та рекламно-інформаційних матеріалів на телеканалах Дніпра та інших регіонів України». 

Замовник має “повірити на слово” Анні Шуліці щодо її досвіду з 2018 року, судячи з цієї довідки

З 2021 року Шуліка отримує мільйони гривень з міського бюджету Дніпра. Серед бюджетних організацій її послугами досі користувалося тільки одне міське комунальне підприємство – «Організаційно-аналітична служба» (КП «ОАС») Дніпровської міськради.

За цей час КП «ОАС», за даними порталу ProZorro, вже перерахувало Анні Шуліці за висвітлення діяльності міської влади Дніпра більше 12,7 мільйонів гривень. Зокрема, на регіональних телеканалах, але також і на радіо. Йдеться загалом про п’ять вже виконаних замовлень.  

І ще одне – на майже 5,3 мільйона гривень – досі виконується.

Крім того, департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації може замовити послуги із розміщення інформаційних матеріалів у газетах за 565 075 гривень у фізособи-підприємця Олександра Храпка. 

Зокрема, за розміщення публікації обсягом не менше ½ газетної шпальти в газетах «Наше місто» та «Дніпро вечірній» Храпко хоче отримувати по 16.145 гривень. 

З 2021 року Олександр Храпко також отримує мільйони гривень з міського бюджету Дніпра через КП «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міськради. Комунальне підприємство замовляло в підприємця послуги з висвітлення діяльності міської влади в пресі, на радіо та через Інтернет.

Слід зауважити, що поки департамент інформдіяльності обласної адміністрації не підписав договір, ані з Анною Шулікою, ані з Олександром Храпком. Принаймні, такі договори не оприлюднили в ProZorro. Але, скоріш за все, їх підпишуть.

Одна з головних перешкод – отримання гарантійного листа 

Також департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю ДніпроОДА шукає надавача послуги із розміщення інформації на радіо з бюджетом в 500 тисяч гривень.

За ці кошти потрібно організувати на радіостанціях «Європа плюс Дніпро», «ХIT FM», «Кіss FM» та «Радіо Мелодія» 1080 розміщень аудіоінформації тривалістю до 60 секунд кожна у 2023 році. 

До вартості послуги, серед іншого, входить: студійний аудіо запис рекламно-інформаційних матеріалів, підбір формату запису аудіо матеріалу та дикторських голосів, згідно теми та змісту аудіо продукту.

Документи для участі у цьому тендері приймають до 00:00 19 липня. 

Одна з основних перешкод для участі у тендерах на висвітлення діяльності влади – отримання гарантійного листа від засобу масової інформації про те, що він гарантує публікувати матеріали на замовлення органів влади.

17 липня автор матеріалу зв’язався з представницею однієї з зазначених вище радіостанцій з приводу можливості отримання гарантійного листа для участі у тендері. 

«Гарантійний лист ми можемо надати тільки постійним нашим партнерам», – повідомила представниця радіостанції. 

На обурення про те, що в Україні декларують можливість кожному приймати участь в тендерах, вона відповіла: «Ви такий наївний…». 

Співрозмовниця припустила, що навіть вона би, якщо захотіла, не змогла отримати «гарантійні листи» від інших радіостанцій. 

«Там видно під яких людей підготовлено пакет документів…», – сказала жінка. 

Нагадаємо, 24 березня 2023 року департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації підписав договір вартістю 985 тис. грн. на послуги радіомовлення з ТОВ Телерадіокомпанія «Нова».

Як повідомляли «Наші гроші», ТОВ Телерадіокомпанія «Нова»  засновано в 2004 році. Директор Галина Булавка екс-секретарка Дніпропетровської міської ради, яка задля просування своєї політичної кар’єри змінила чотири одіозні партійні проекти: ВО Батьківщина, Опозиційний блок, Наш край та Блок Юлії Тимошенко. 

Андрій Федоров

Публікація журналістських матеріалів щодо діяльності фізичних осіб та ЗМІ, які отримують кошти бюджету Дніпра на «висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб, депутатів та комунальних підприємств через засоби масової інформації», здійснюється у межах проєкту ГО «Люстраційна Антикорупційна Рада Придніпров’я» за підтримки Інституту Масової Інформації. Думки і твердження, висловлені у матеріалах, не обов’язково співпадають з позицією Інституту Масової Інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FB-піар за бюджетні кошти Дніпра також виконують куми з братом
По п'ять тачок на робітника, а директору і заступникам – по одній