Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міськради замовило в приватного підприємця Олейникова Олексія Олеговича послуги з висвітлення діяльності влади Дніпра в мережі інтернет за 1,68 млн грн.

Договір оприлюднений в електронній системі закупівель ProZorro.

Він має до кінця року забезпечити публікацію інформаційних повідомлень, анонсів, соціальної реклами, звернень посадових осіб, тощо на сайтах: obozrevatel.com, rbc.ua, nashemisto.dp.ua, opentv.media, centr.tv, dnpr.com.ua

А також на: gorod.dp.ua, kp.ua, dnepr.info, dnepr.news, 056.ua, dpchas.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, afishadnepr.com.ua, glavnoe.dp.ua, dp.vgorode.ua, dv-gazeta.info

Надавач послуг повинен також забезпечувати медіа супровід діяльності місцевої влади в мережі Інтернет: 

– розробити та впровадити комунікаційну програму з інформування жителів міста;

– надавати консультаційні послугу щодо поширення та просування інформації в мережі інтернет;

– оперативно реагувати щодо висвітлення незапланованих подій (надзвичайні пригоди, аварії, природні лиха).

Крім того, Олексій Олейников має займатися копірайтингом та рерайтингом текстів інформаційних повідомлень, редакційною підготовкою, адаптацією матеріалів до формату та вимог інтернет майданчику.

До того ж, він має збирати та/або виготовляти необхідну інформацію, розробляти інформаційні поводи для підготовки рекламно-інформаційних матеріалів, публікацій для розміщення у місцевих, регіональних та загальноукраїнських інтернет-ресурсах.

Олексій Олейников — один з «найулюбленіших підрядників» комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради. Як відомо, це КП роздає підряди на піар міського голови Дніпра та міськради. 

За даними з електронної системи закупівель ProZorro, Олексій Олейников вже отримав за надання послуг Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» починаючи з 2018 року майже 20 мільйонів гривень. 

Це без врахування зазначеного вище договору на 1,68 млн грн, який підписали тільки 5 грудня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У 1.948 разів подорожчала за рік добудова стадіону у м. Перещепино
Детективи НАБУ завершили чергове розслідування щодо верхівки Павлоградського хімічного заводу