Київський районний суд м. Харкова наклав арешт на корпоративні права чотирьох компаній, власником яких є громадянка країни-агресора з Тамбова, на загальну суму близько 72 мільйони гривень.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Як встановила українська спецслужба, кінцевим бенефіціаром чотирьох фірм з Харкова, Львова та Дніпра є громадянка країни-агресора з Тамбова.

Ці компанії займаються роздрібною торгівлею непродовольчими товарами по всій території України.

Свої прибутки кожна з цих фірм перераховувала власниці, яка у свою чергу сплачує податки до держбюджету рф. У такий спосіб фактично відбувалось фінансування військової агресії росії проти України.

Служба безпеки також встановила, що статутні капітали чотирьох вказаних фірм сформовані за рахунок «відмитих» доходів «головної» харківської компанії, активи якої за матеріалами СБУ були арештовані ще у червні 2022 року.

Наразі триває передача активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

СБУ продовжує досліджувати всі обставини роботи цих підприємств у рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття проводили співробітники СБУ в Харківській області спільно зі слідчими Нацполіції за сприяння Головного управління Державної податкової служби України у Харківській області під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури.

Нагадаємо, в Україні арештували два готелі, які належать росіянину.

Суд арештував приміщення двох готелів – у центрі Львова та Києва. Загальна вартість арештованого майна – один мільярд гривень. 

Зазначається, що мережа готелів належить підприємству, бенефіціарними власниками якого є громадяни рф.

Також арештовано корпоративні права підприємства на загальну суму понад 100 мільйонів гривень. 

За даними слідства, службові особи підприємства, яке займається управлінням готелями, підробило офіційні документи і отримало контрольний пакет акцій мережі готелів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Власник дніпровської фірми з реклами, якого називають «кидком», пов’язаний з рф
У компанії з росіянином-бенефіціаром орендував офіс департамент Дніпровської міськради