Прописаний у російському Білгороді Чепчуров Владислав Андрійович є власником та директором ТОВ «ПП Сарбона» (код: 38593373). 

Підприємство було створено в 2013 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал дві тисячі гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «ПП Сарбона» – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Також серед видів діяльності підприємства: фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність; надання інформаційних послуг; агентства нерухомості; діяльність у сфері права; інша професійна, наукова та технічна діяльність. 

ТОВ «ПП Сарбона» фігурувало у кримінальному провадженні за ознаками підкупу особи, яка надає публічні послуги (ч. 4 ст. 368 КК України). 

Зазначається, що перерахування грошових коштів у вигляді неправомірної вигоди здійснювалося заявниками на розрахунковий рахунок зазначеного підприємства.

Крім того, Владислав Чепчуров – власник та директор приватного підприємства «Сарбона» (код: 35594463). 

Ймовірно, Чепчуров – номінальна особа, на яку оформили фірми. Бо, як повідомляли «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на слідство, сама ж фірма «Сарбона» по факту нічого не робила, лише надавала заявникам рахунки на оплату попередньо узгодженої суми неправомірної вигоди.

Згідно з матеріалами справи, начальник Управління Держземагентства у Бердянському районі Андрій Іваненко для вимагання хабарів з мешканців Бердянська у 2013 році організував злочинну групу до складу якої увійшли начальник відділу землеустрою, охорони та ринку земель цього ж Управління Олександр Яковлев, юрист ТОВ «ПП Сарбона» Дмитро Калмиков, працівник цієї фірми Павло Потопахін та інші невстановлені слідством особи.

Юриста ПП «Сарбона» Дмитра Калмикова та начальника відділу землеустрою Держземагенства Олександра Яковлева у 2014 році за мировою угодою визнали винними, призначивши їм покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком у два роки. Посадовця також позбавили права обіймати посади у органах державної влади та місцевого самоврядування на три роки. У 2016 році їх обох по закінченню іспитового строку звільнили від покарання (1,2) і формально вони більше не мають судимостей.

ТОВ «ПП Сарбона» та ПП «Сарбона» досі не перебувають в процесі припинення

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Дніпропетровській області викрили ділка, який допомагав чоловікам втікати за кордон
У Мін’юсті пояснили, чому ще в жодній країні не конфіскували активи РФ на користь України