Прописаний у росії Чернишов Андрій Вячеславович є власником та директором приватного підприємства «Промбудсервіс-КР» (ЄДРПОУ: 34544631).

Підприємство було створене в 2007 році, зареєстроване у Кривому Розі та має статутний капітал одна тисяча гривень.

Основний вид діяльності ПП «Промбудсервіс-КР» – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Серед видів діяльності підприємства також: будівництво інших споруд, а також вантажний автомобільний транспорт.

Відомо, що ПП «Промбудсервіс-КР» займається оптовою торгівлею будівельними матеріалами (серед іншого, будматеріали торговельних марок Ceresit, Момент, Metylan…).

Андрій Чернишов прописаний у російському місті Білгород, на вулиці Привольна, 9/7.

Нагадаємо, у Тернівці Дніпропетровської області зареєстроване приватне підприємство «Фірма «М С Д» (ЄДРПОУ: 42940052), основний вид діяльності якого також оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Співвласниками підприємства є Савчук Володимир Людвикович та Коротков Андрій Іванович. Обидва прописані у Тернівці. Останній, Коротков, має чи, принаймні, до недавніх пір мав російське громадянство. 

Проте, в реєстрах вже зазначено, що він має українське громадянство. 

ПП «Фірма «М С Д» створена в 2019 році, її статутний капітал – одна тисяча гривень. 

Також серед видів діяльності зазначеного підприємства: лісопильне та стругальне виробництво; оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням; вантажний автомобільний транспорт; надання інших інформаційних послуг; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; надання в оренду вантажних автомобілів. 

Загалом, за даними аналітичної платформи YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

СБУ ліквідувала ботоферму партії Порошенка, «потужності» якої використовували і спецслужбовці рф
Бельгія заморозила російських активів на понад 50 мільярдів євро