Попередження обуреного мешканця Верхньодніпровської громади.

У Верховній Раді розглядаються зміни до законодавства України, які покликані заборонити участь у політичному житті держави членам проросійських партій. У мене є сумніви – чи не уникнуть цього бувші члени Партії регіонів. На мою думку, крім того, що ця партія була аж занадто проросійською, ця партія стала головним фактором, що призвів до сьогоднішньої трагедії – війни Росії проти нашої країни.

Без того, що Янукович – лідер регіоналів підписав Харківські угоди і подовжив термін перебування російського Чорноморського флоту в Севастополі, що закінчувався, не було б захвату Росією Криму.

Політика Партії регіонів в Донбасі, що роздмухувала сепаратизм і настрої, ніби Донбас годує всю Україну, призвели до захоплення частини Донбасу. А приводом для нинішньої війни якраз і був ніби «геноцид» населення Донбасу зі стороні України.

Тому потрібно вичистити регіоналів відусюди, бо вони продовжують і наразі шкодити державі.

Наведу приклад з життя нашої громади.

Голова Верхньодніпровської територіальної громади Дніпропетровської області, в минулому активний член Партії регіонів, Геннадій Лебідь забороняє своїм підлеглим надавати відомості, де є вільні приміщення для тимчасового використання підрозділами нашої армії.

Справа в тому, що підрозділи ВСУ переміщаються по території України відповідно до своїх завдань. При цьому іноді виникає потреба десь зачекати постачання, наприклад, палива або запчастин, або з інших приводів. І їм потрібне якесь приміщення на одну-дві доби, щоб перечекати.

Так нещодавно за вказівкою Г. Лебідя було звільнено сторожа школи в селі Першотравенка, який показав приміщення школи представникам підрозділу ЗСУ, котрим знадобився тимчасовий прихисток.

Велика таємниця, як Лебідь – цей затятий регіонал, якого свого часу викрили на отриманні великого хабаря, знову посів крісло керівника.

Будучи головою Верхньодніпровської міськради під час правління Януковича, він був активним членом Партії регіонів, переслідував представників демократичних сил –Української народної партії, «Свободи», «Батьківщини» та інших. І крав бюджетні кошти та займався здирництвом. При тому був спійманий на отриманні великого хабаря за сприяння підприємницькій діяльності.

Отримання хабаря було зафіксовано на камеру, гроші були мічені і залишили забруднення спеціальним чорнилом на руках Лебідя. Було відкрито карне провадження. Але йому все минулося. Тодішній голова обладміністрації О.Вілкул, щоб захистити відданого регіонала-однопартійця, натиснув на прокуратуру області, і справу закрили.

Потім була перевірка закритих прі Януковичі кримінальних справ, але справу Лебідя все одно чомусь не поновили. Є велика підозра, що регіональське братерство продовжує діяти, тільки потай.

Сам Лебідь, ставши головою територіальної громади, пригрів у себе регіонала Попова, що працював в Києві і там був звинувачений в корупційній діяльності, бувшого заступника голови Нікопольської міськради Донець, колишню місцеву регіоналку Сєргєєву та інших.

Як Лебідя зареєстрували кандидатом на вибори голови тергромади – теж веліка загадка. Справа в тому, що той же Вілкул взяв вірного зброєносця в Київ на керівну посаду в Міністерство регіонального розвитку. Видно, щоб «пиляти» бюджет. А по закону люди, що займали керівні посади при Януковичі, не повинні займати посади в державних органах і місцевому самоврядуванні.

Та мабуть і тут працює регіональська взаємовиручка. І щуку знову кинули у річку. Ще не встиг наш регіонал Лебідь добре всидітись у кріслі голови громади, а вже придбав недешевий джип Тойота «Лендкрузер» вартістю не менш, ніж 45 тисяч доларів, при тому, що його непрацююча дружина їздить на теж недешевому і новенькому позашляховику Міцубісі «Аутлендер».

Де людина, що все життя працювала чиновником може взяти гроші на такі коштовні придбання? Та ще на придбання двох квартир в Києві в не самих дешевих будинках. Чи з огляду на те, що Лебідь служив в радянській армії замполітом, а відомо, що всі замполіти були на агентській службі в КДБ і минулих агентів КДБ не буває. То може такі статки йому забезпечує таємна плата з ФСБ Росії? Чи розберуться в цьому правоохоронні органи?

Я вважаю на цьому прикладі, що в першу чергу потрібно заборонить бувшим регіоналам приймати участь в державній та політичній діяльності в Україні, бо вони рано чи пізно здадуть інтереси України ворогу.

На фото анонсу – Геннадій Лебідь (праворуч) з Юрієм Вілкулом несуть квіти до пам’ятника Щербицькому (фото: Most-dnepr.info)

Юрій Шапран,
мешканець Верхньодніпровської громади

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

СБУ заблокувала мільйонні активи видобувної компанії рф
«Побираются по фирмам на 5 баллов»: росіянка є співзасновницею реабцентру у Дніпрі