Росіяни Громов Микола Олександрович та Алексєєв Євгеній Леонідович є співвласниками ТОВ «Тракторзапчасть» (ЄДРПОУ: 33944842), яке зареєстроване у місті Кривий Ріг. Ще одним співвласником підприємства є Волков Антон Олегович, який прописаний у Києві.

ТОВ «Тракторзапчасть» було зареєстроване в 2005 році та має статутний капітал 603.200 гривень.

Основний вид діяльності підприємства, згідно держреєстру юридичних осіб, –  ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення.

Нагадаємо, у Кривому Розі зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати.

Також серед видів діяльності підприємства: неспеціалізована оптова торгівля; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; установлення та монтаж машин і устатковання.

Микола Громов прописаний у російському місті Чебоксари. За даними з місцевих реєстрів, людина з такими же прізвищем, ім’ям та по-батькові у Чебоксарах є засновником та директором ТОВ «Завод точной механики» і ТОВ «Торговый дом «Чувашснабкомплект».

Всі троє вищезазначених власники через ТОВ «Тракторзапчасть» володіють також ТОВ «Четра-сервіс» (ЄДРПОУ: 34001720). Воно теж зареєстроване у Кривому Розі.

Основний вид його діяльності – неспеціалізована оптова торгівля.

Також серед видів діяльності підприємства: надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення; установлення та монтаж машин і устатковання.

Нагадаємо, росіянка володіє підприємством з ремонту та обслуговування промислових машин на Дніпропетровщині.

Зокрема, власницею ТОВ «Сервісний центр Укррудгормашсервіс» (ЄДРПОУ: 39093836) є громадянка росії Чекменева Олена Анатоліївна.

Основний вид діяльності компанії – ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення.

Компанією Чекменева володіє через «Управляющую Горную Машиностроительную Компанию Рудгормаш-Воронеж».

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі затримали чоловіка під час продажу гуманітарної допомоги на більше мільйона гривень
Верховна Рада ухвалила Антикорупційну стратегію України до 2025 року