Комунальне підприємство «Павлоградтрансенерго» замовило розробку документації для будівництва скважин на Гніздківському водозаборі у Павлограді.
Про результати замовлення відзвітували в Prozorro.
Розробку документації замовили в ТОВ «БК «Дніпробуд» за 1.498.396 гривень. Виконати роботи з розробки потрібно до 25 серпня поточного року.
Що має передбачити проєкт
Проєкт має передбачати будівництво трьох свердловин, глибина кожної – 50-60 метрів.
Максимальний обсяг води, який кожна свердловина здатна видати за добу, – близько 400 кубічних метрів.
Встановлений термін експлуатації свердловин – 25 років.
Місце підключення – розподільча камера насосної станції Гніздківського водозабору.
Проєкт також має передбачати керування насосами з центрального контролеру, який розміщено на насосній станції Гніздовського водозабору.
Крім того, необхідно запроєктувати станцію (частотний перетворювач, контролер та комутатор) для управління та захисту електродвигуна в водозабірній станції.
Три свердловини планують побудувати до 2028 року (включно).
Вода в разі кризових ситуацій
Місто розвиває свердловини на випадок кризових ситуацій, щоб не залежати виключно від державного підприємства Дніпро – Західний Донбас, яке є єдиним постачальником питної води до міст Павлоград, Тернівка, Шахтарське.
Павлоград отримав на баланс Павлоградський водозабір, який був у власності компанії ДТЕК, а восени 2022 року, як повідомляє павлоград.dp.ua, Павлоград надав згоду на прийняття до комунальної власності майна і обладнання Гніздківського водозабору від заводу «Павлоградхіммаш».
Влітку 2025 року видання «Відомо» повідомило, що «вже відновлено роботу чотирьох свердловин».
Як повідомив в інтерв’ю виданню «Відомо» мер Павлограда Анатолій Вершина, загалом на Гніздківському водозаборі «також можна до трьох тисяч кубометрів води качати на добу».
«Місто споживає, в середньому, влітку десь до 12 тисяч кубів води, взимку від 8 до 9. Реалізувавши всі ці проекти, нам буде достатньо води для того, щоб забезпечити населення в кризових ситуаціях», – зазначив міський голова.
Що відомо про проєктувальника
Власницею та директоркою павлоградського ТОВ «БК «Дніпробуд» [код: 39024736] є Алємбаєва Олена Миколаївна, яка також зареєтрована у Павлограді.
Комунальне підприємство «Павлоградтрансенерго» замовило розробку документації для будівництва скважин на Гніздківському водозаборі у Павлограді.
Про результати замовлення відзвітували в Prozorro.
Розробку документації замовили в ТОВ «БК «Дніпробуд» за 1.498.396 гривень. Виконати роботи з розробки потрібно до 25 серпня поточного року.
Що має передбачити проєкт
Проєкт має передбачати будівництво трьох свердловин, глибина кожної – 50-60 метрів.
Максимальний обсяг води, який кожна свердловина здатна видати за добу, – близько 400 кубічних метрів.
Встановлений термін експлуатації свердловин – 25 років.
Місце підключення – розподільча камера насосної станції Гніздківського водозабору.
Проєкт також має передбачати керування насосами з центрального контролеру, який розміщено на насосній станції Гніздовського водозабору.
Крім того, необхідно запроєктувати станцію (частотний перетворювач, контролер та комутатор) для управління та захисту електродвигуна в водозабірній станції.
Три свердловини планують побудувати до 2028 року (включно).
Вода в разі кризових ситуацій
Місто розвиває свердловини на випадок кризових ситуацій, щоб не залежати виключно від державного підприємства Дніпро – Західний Донбас, яке є єдиним постачальником питної води до міст Павлоград, Тернівка, Шахтарське.
Павлоград отримав на баланс Павлоградський водозабір, який був у власності компанії ДТЕК, а восени 2022 року, як повідомляє павлоград.dp.ua, Павлоград надав згоду на прийняття до комунальної власності майна і обладнання Гніздківського водозабору від заводу «Павлоградхіммаш».
Влітку 2025 року видання «Відомо» повідомило, що «вже відновлено роботу чотирьох свердловин».
Як повідомив в інтерв’ю виданню «Відомо» мер Павлограда Анатолій Вершина, загалом на Гніздківському водозаборі «також можна до трьох тисяч кубометрів води качати на добу».
«Місто споживає, в середньому, влітку десь до 12 тисяч кубів води, взимку від 8 до 9. Реалізувавши всі ці проекти, нам буде достатньо води для того, щоб забезпечити населення в кризових ситуаціях», – зазначив міський голова.
Що відомо про проєктувальника
Власницею та директоркою павлоградського ТОВ «БК «Дніпробуд» [код: 39024736] є Алємбаєва Олена Миколаївна, яка також зареєтрована у Павлограді.
За даними аналітичної системи Youcontrol, фірма була зареєстрована наприкінці 2013 року.
Раніше «Наші гроші» повідомляли, що у Павлограді коштом Європейського інвестиційного банку замовили водопровід за 18 мільйонів із коштовними трубами.
Нагадаємо, у Павлограді ритуальне КП купило «футуристичний» мінівен за 2,7 млн сірого кольору.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Fedorov Andrey