Більшу частину коштів для відновлення Євгенівської гімназії на Снігурівщині – більше 4,8 млн грн – надала Норвезька рада у справах біженців.
Про це повідомила Снігурівська міська військова адміністрація Миколаївської області у відповідь на запит ГО «ЛАРП», представникі якої проводять моніторинг відбудови та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури у Дніпропетровській та Миколаївській областях.
3 18 березня до 10 листопада 2022 року село Євгенівка, де розташована гімназія, було окуповане російською армією.
За даними міської віськової адміністрації, у результаті дій російсьских військових гімназії було нанесено шкоду на загальну суму більше 1,5 млн грн, з яких більше 1,3 млн грн – матеріальні цінності, котрі було викрадено.
Крім Норвезької ради у справах біженців, Євгенівська гімназія отримала допомогу від українських та іноземних благодійних організацій на суму більше 0,5 млн грн.
Відновлення будівель гімназії відбувалося також за рахунок коштів бюджету Снігурівки – було витрачено більше 250 тис. грн.
Лист від Снігурівської міської військової адміністрації
Вікторія Веселовська
* * *
Цей матеріал підготовлено в рамках проєкту «Моніторинг та висвітлення результатів відбудови та відновлення соціальної інфраструктури у Дніпропетровській та Миколаївській областях» / «Monitoring and highlighting the results of rebuilding and restoring social infrastructure in the Dnipropetrovsk and Mykolaiv regions», що реалізується в межах субгрантингового компоненту проєкту «Контроль витрат на відновлення» за підтримки Європейського Союзу.
Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Громадської організації «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.
Проєкт «Контроль витрат на відновлення» впроваджують Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та ГО «Технології прогресу».
238 днів село Євгенівка перебувало в окупації.
Більшу частину коштів для відновлення Євгенівської гімназії на Снігурівщині – більше 4,8 млн грн – надала Норвезька рада у справах біженців.
Про це повідомила Снігурівська міська військова адміністрація Миколаївської області у відповідь на запит ГО «ЛАРП», представникі якої проводять моніторинг відбудови та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури у Дніпропетровській та Миколаївській областях.
3 18 березня до 10 листопада 2022 року село Євгенівка, де розташована гімназія, було окуповане російською армією.
За даними міської віськової адміністрації, у результаті дій російсьских військових гімназії було нанесено шкоду на загальну суму більше 1,5 млн грн, з яких більше 1,3 млн грн – матеріальні цінності, котрі було викрадено.
Крім Норвезької ради у справах біженців, Євгенівська гімназія отримала допомогу від українських та іноземних благодійних організацій на суму більше 0,5 млн грн.
Відновлення будівель гімназії відбувалося також за рахунок коштів бюджету Снігурівки – було витрачено більше 250 тис. грн.
Лист від Снігурівської міської військової адміністрації
Вікторія Веселовська
* * *
Цей матеріал підготовлено в рамках проєкту «Моніторинг та висвітлення результатів відбудови та відновлення соціальної інфраструктури у Дніпропетровській та Миколаївській областях» / «Monitoring and highlighting the results of rebuilding and restoring social infrastructure in the Dnipropetrovsk and Mykolaiv regions», що реалізується в межах субгрантингового компоненту проєкту «Контроль витрат на відновлення» за підтримки Європейського Союзу.
Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Громадської організації «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.
Проєкт «Контроль витрат на відновлення» впроваджують Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та ГО «Технології прогресу».
Також ми писали:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
editor