Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів притягнула до відповідальності прокурора з Дніпропетровщини Артема Желібу, який вчасно не задекларував премію в понад 130.000 грн.
Артем Євгенійович Желіба — прокурор Дніпропетровської обласної прокуратури. В органах прокуратури працює з липня 2001 року.
Посаду прокурора другого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Дніпропетровської обласної прокуратури посідає з 11 вересня 2020 року.
6 грудня 2023 року йому нарахували 136.407 гривень щорічної премії.
За законодавством прокурор мав десять днів, аби відзвітувати про це у декларації про суттєві зміни у майновому стані.
Проте Желіба вчасно цього не зробив, тож на нього надійшла скарга до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) від виконувача обов’язків керівника Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора Івана Дзюби.
8 січня дисциплінарну скаргу проти Артема Желіби розглянули на засіданні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
«Це сталося через неуважність. Там питання було по сумі: на руки дали одну суму, а ця сума — з урахуванням податків. На момент видачі цієї премії нам не було надано ні розрахункового листа, ні інших документів, які підтверджували суму, яку потрібно було задекларувати. Звісно, на даний час, розумію, що була помилка», — цитує «Слідство.Інфо» прокурора Желібу.
Члени КДКП звернули увагу на те, що Желіба працює в органах прокуратури впродовж тривалого часу й вже неодноразово подавав декларації про суттєві зміни у майновому стані. А, отже, мав знати про те, що суми зарплат, премій та інших нарахувань мають відображатися у деклараціях, враховуючи податки.
«Слідство.Інфо» зауважує, що у березні 2023 року Артем Желіба подав виправлену декларацію, де вказав, що за рік заробив у прокуратурі понад 1,15 млн грн.
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила покарати Желібу доганою за внесення недостовірних відомостей до декларації доброчесності про виконання всіх вимог фінансового контролю, визначених Законом України «Про запобігання корупції».
Нагадаємо, директорці кам’янської гімназії № 12 винесли догану після смерті дитини на будівництві укриття.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів притягнула до відповідальності прокурора з Дніпропетровщини Артема Желібу, який вчасно не задекларував премію в понад 130.000 грн.
Про це повідомляє «Слідство.Інфо».
Артем Євгенійович Желіба — прокурор Дніпропетровської обласної прокуратури. В органах прокуратури працює з липня 2001 року.
Посаду прокурора другого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Дніпропетровської обласної прокуратури посідає з 11 вересня 2020 року.
6 грудня 2023 року йому нарахували 136.407 гривень щорічної премії.
За законодавством прокурор мав десять днів, аби відзвітувати про це у декларації про суттєві зміни у майновому стані.
Проте Желіба вчасно цього не зробив, тож на нього надійшла скарга до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) від виконувача обов’язків керівника Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора Івана Дзюби.
8 січня дисциплінарну скаргу проти Артема Желіби розглянули на засіданні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
«Це сталося через неуважність. Там питання було по сумі: на руки дали одну суму, а ця сума — з урахуванням податків. На момент видачі цієї премії нам не було надано ні розрахункового листа, ні інших документів, які підтверджували суму, яку потрібно було задекларувати. Звісно, на даний час, розумію, що була помилка», — цитує «Слідство.Інфо» прокурора Желібу.
Члени КДКП звернули увагу на те, що Желіба працює в органах прокуратури впродовж тривалого часу й вже неодноразово подавав декларації про суттєві зміни у майновому стані. А, отже, мав знати про те, що суми зарплат, премій та інших нарахувань мають відображатися у деклараціях, враховуючи податки.
«Слідство.Інфо» зауважує, що у березні 2023 року Артем Желіба подав виправлену декларацію, де вказав, що за рік заробив у прокуратурі понад 1,15 млн грн.
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила покарати Желібу доганою за внесення недостовірних відомостей до декларації доброчесності про виконання всіх вимог фінансового контролю, визначених Законом України «Про запобігання корупції».
Нагадаємо, директорці кам’янської гімназії № 12 винесли догану після смерті дитини на будівництві укриття.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Fedorov Andrey