Павлов Віталій Євгенович, який за даними аналітичної платформи Youcontrol є громадянином російської федерації, – володіє ста відсотками ТОВ «Аріст» (код: 30093430). 

Фірма була створена в 1998 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал 28.125 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Аріст» – неспеціалізована оптова торгівля.

Також серед видів діяльності фірми: виробництво дитячого харчування та дієтичних харчових продуктів; оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах; вантажний автомобільний транспорт. 

Ще в 2011 році ЗМІ повідомляли, що ТОВ «Аріст» входить до складу пітерської групи «ТК «Каспі» бізнесмена Віталія Павлова. Павлов, нагадаємо, досі зазначений власником ТОВ «Аріст». 

Російське ТОВ «Торгова компанія «Каспі», як і дніпровське ТОВ «Аріст» досі не перебуваються у стані припинення. 

Основний вид діяльності російської торгової компанії «Каспі» – торгівля оптова гомогенізованими харчовими продуктами, дитячим і дієтичним харчуванням. Вона є одним із найбільших торговців продуктами дитячого харчування в росії.

Нагадаємо, серед засновників мережі платіжних терміналів з Дніпра є громадяни країни-агресора.

Пряхін Олексій Вадимович та Плотко Михайло Ігорович, які за даними аналітичної платформи Youcontrol є громадянами росії, – серед засновників ТОВ «Фінансова компанія «Система» (код: 37453888). 

Також серед засновників компанії громадяни України: Шевченко Дмитро Євгенійович, Пітенко Олександр Вікторович, Позументщиков Віктор Костянтинович, Помазан Денис Юрійович, Кобзарєв Олександр Володимирович. 

ТОВ «Фінансова компанія «Система» з’явилося в 2010 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 8,3 мільйона гривень. 

Основний вид діяльності компанії – «інші види грошового посередництва».

Також серед видів діяльності «Система»: фінансовий лізинг; кредитування; надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подробиці хабарництва у КП «Міська ритуальна служба» Дніпровської міськради
Поліція викрила у Дніпрі ще одного організатора схеми відправки за кордон чоловіків призовного віку