Московське ТОВ «Комплект екологія» та росіянин Гаврілов Віктор Ігорович володіють по 30% Українсько-російського ТОВ «Комплект екологія Україна» (ЄДРПОУ: 30540146). Часткою 40% володіє прописаний у Дніпрі Правицький Олександр Володимирович. 

Підприємство було створено в 1999 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 7.600 гривень. 

Основний вид діяльності УР ТОВ «Комплект екологія Україна» – неспеціалізована оптова торгівля.

Серед видів діяльності підприємства також: монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; будівництво житлових і нежитлових будівель. 

В довіднику mydnepr зазначено, що ТОВ «Комплект Екологія Україна», — виробничо-інжинірингове підприємство, орієнтоване на вирішення екологічних завдань у галузі очищення стічних вод та водопідготовки із застосуванням сучасних високоефективних та енергозберігаючих технологій та обладнання. 

«Комплект Екологія Україна» пропонує своїм замовникам комплексне вирішення питань захисту навколишнього середовища — від будівництва простих систем індивідуальних очисних споруд до будівництва складних інженерних об’єктів», — зазначають в Інтернет-довіднику. 

Російське ТОВ «Комплект екологія» «випускає водоочисне обладнання та комплексно вирішує питання управління проектами будівництва очисних споруд як для промислових, так і житлових об’єктів».

«Комплект екологія» пропонує обладнання для очищення побутових стічних вод та нафтовмісних поверхневих стічних вод, а також здійснює реалізацію проектів реконструкції та будівництва каналізаційних очисних споруд та зливових споруд під ключ.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Таємна змова Кремля і Пекіна: чому російські ракети не б’ють по китайських об’єктах в Україні
Житель Дніпра підробляв документи для виїзду військовозобов’язаних за кордон